O firmie

Dziękujemy Państwu…… 
za zainteresowanie ofertą firmy MADRUK. Jesteśmy Polską firmą rodzinną, działamy na rynku poligraficznym, reklamowym od 2007 roku. Wysoka jakość wykonywanych usług oraz krótkie terminy realizacji, sprawiły, że nasza drukarnia bardzo szybko zyskała uznanie naszych klientów.
Wysokie wymagania naszych odbiorców wymuszają na nas ciągłe unowocześnianie i uzupełnianie naszego parku maszynowego. Konkurencyjne ceny, miła i fachowa obsługa, wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta… – to wszystko sprawia, że jesteśmy drukarnią Dla Ciebie!
Jesteśmy kreatywni, ambitni i zdyscyplinowani.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:
Oferujemy swoim Klientom nowoczesną technikę druku cyfrowego, kolorowego i czarno-białego, usługi introligatorskie, wyrób pieczątek, usługi grawerskie, nadruki na tekstyliach (sitodruk, termotransfer, sublimacja), haft komputerowy, produkcja i sprzedaż gadżetów reklamowych (długopisy, kubki, smycze, breloki i wiele innych…), druk wielkoformatowy (banery, tablice reklamowo – informacyjne, szyldy, roll-up), kasetony świetlne, reklama na pojazdach i witrynach sklepowych.

OBSŁUGA KLIENTÓW:
Zamówienia przyjmujemy drogą mailową i oczywiście w naszym biurze; przyjmujemy gotowe projekty lub na zlecenie Klienta wykonujemy projekty graficzne; w razie konieczności wykonujemy próbny druk do akceptacji. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu tanio i szybko możemy dostarczyć towar pod wskazany adres. 

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm.
Większość prac realizujemy z dnia na dzień, a nawet w kilka godzin. Przyjmujemy również zlecenia poprzez Internet. Zlecenie po odebraniu, jest natychmiast przygotowywane do realizacji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta. Jesteśmy po to aby Państwu pomagać.
Są różne drukarnie, ale taka jest tylko jedna!

Z poważaniem
Maciej Skrzyczewski
Szukaj