Ulotki składane to materiały reklamowe, w których możemy przedstawić szerszą i szczegółową ofertę Firmy (możliwość umieszczenia większej ilości tekstu, grafiki, zdjęć itp). Idealnie sprawdzają się np w branży gastronomicznej – promocyjne menu lub jako bony rabatowe dla Klientów. To jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych  form promocji. Dobrze zaprojektowana i wykonana ulotka oraz zorganizowany kolportaż tych materiałów umożliwi dotarcie do wielu potencjalnych Klientów jednocześnie.
Oferujemy Państwu wydruk ulotek z wykorzystaniem pełnej palety barw CMYK w różnych formatach (od A7 do A3, DL – formaty po złożeniu), podłożach (papier kreda połysk/ mat od 130 do 300g, papiery eko oraz offset 90g)

Cena ulotek uzależniona jest od nakładu, podłoża, na jakim została wydrukowana a także rodzaju i metody druku. Dodatkowym czynnikiem kształtującym cenę ulotek są uszlachetnienia takie jak laminowanie (połysk, mat, satyna), lakier wybiórczy UV.

Formy składania zamówienia:
1. Państwo dostarczacie projekt ulotek, następnie plik projektu jest weryfikowany. Jeśli wszystko jest w poprawnie przygotowane (zgodnie z dostępnymi makietami ulotek) przystępujemy do druku.

FORMATY PIONOWE
Makieta ulotki format A7 74x105mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A6 105x148mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A5 148x210mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A4 210x297mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A3 297x420mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format  99x210mm DL – 8 stron, składana w ZIG-ZAG– POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format 99x210mm DL – 6 stron składana w „C” – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format 99x210mm DL – 6 stron składana w „Z” – POBIERZ WERSJA PDF

Makieta ulotki format 99x210mm DL – 4 strony – POBIERZ WERSJA PDF

FORMATY POZIOME
Makieta ulotki format A6 148x105mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A5 210x148mm – POBIERZ WERSJA PDF
Makieta ulotki format A4 297x210mm – POBIERZ WERSJA PDF

2. Państwo zlecacie projekt i wykonanie ulotek. W tym przypadku prosimy o przesłanie niezbędnych danych teleadresowych i dodatkowych informacji jakie mają znaleźć się na ulotce, logo lub grafikę na adres biuro@madruk.eu lub madruk@madruk.eu. Po przesłaniu przystąpimy do realizacji projektu, który wysyłamy do akceptacji. Jeśli projekt wymaga poprawek – wykonujemy wg Państwa uwag i sugestii. Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu przystępujemy do druku.