Plakaty XXl

Oferujemy Państwu wykonywanie plakatów, plansz, posterów, grafik i powiększeń fotograficznych w technologii druku pigmentowego. Drukujemy na najnowszym profesjonalnym urządzeniu firmy Epson.

Pozwala uzyskać fotograficzną  jakości wydruków z odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i niuansów barwnych na różnorodnych materiałach.

W przeciwieństwie do innych technologii druku wielkoformatowego (szczególnie druków solwentowych czy tzw. eco-solwentowych) wydruki nadają się do stosowania we wnętrzach zarówno ze względu na brak szkodliwych substancji wydzielanych w innych technologiach jak i ze względu na jakość i trwałość wykonanych prac.

Jeżeli potrzebujecie Państwo  przedstawić wyniki swoich badań na konferencji, zaprezentować swój projekt, wykonać plakaty promocyjne, ozdobić stoisko targowe lub sprawić komuś niespotykaną pamiątkę z wakacji – to jest właśnie to!

Wystarczy przesłać plik w formie elektronicznej (zalecany TIFF sRGB lub AdobeRGB, rozmiar 1:1, 120-300 dpi) i sprawa załatwiona!

Oferujemy Państwu pomoc w przygotowaniu projektu.


Podane ceny są cenami netto
* – Matowy papier powlekany syntetyczny PP – 180g, Jest elastyczny i posiada gładką i jednolitą matową powierzchnię. Wyjątkowo trwały i odporny na działanie wody.
** – Matowy papier powlekany syntetyczny PP – 220 g, Jest elastyczny i posiada gładką i jednolitą matową powierzchnię. Wyjątkowo trwały i odporny na działanie wody.

 

Dodatkowe :

W celu zwiększenia estetyki prezentowanych plakatów, np. w witrynach sklepowych proponujemy Państwu:

 1. Listwy zatrzaskowe– to płaska listwa aluminiowa o profilu zatrzaskowym typu “snap”, który umożliwia łatwy montaż i demontaż grafiki. Polecane do ekspozycji plakatów. W komplecie: 2 aluminiowe listwy zatrzaskowe, 4 zaślepki, 2 zawieszaki w listwie górnej. Długość listew 150cm.
  Aluminiowe listwy to gotowe profile aluminiowe przeznaczone do mocowania plakatów i banerów. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w sklepach, hipermarketach, biurach turystycznych, halach sportowych, punktach obsługi klienta i stoiskach targowych. Pozwalają na łatwe i szybkie zamocowanie plakatu lub baneru pod sufitem, na ścianie lub w witrynie wystawowej.


Podane ceny są cenami netto

 1. Ramki aluminiowe OWZ tzw MULTIPACK – to aluminiowa ramka do plakatów w formacie A4 z szeroką ramą (32 mm), co czyni ją bardziej atrakcyjną od innych, dostępnych na rynku ramek aluminiowych. Cztery zatrzaskowe listwy umożliwiają łatwą i szybką wymianę grafiki (OTWÓRZ ramkę – WŁÓŹ grafikę -ZAMKNIJ ramkę). Ramka posiada bezpieczne narożniki docinane pod kątem 45 stopni. Wymiary grafiki 210 mm x 297mm. Wymiary zewnętrzne ramy 240 mm x 320 mm. Rama wypełniona jest od spodu pełną płytą z tworzywa PCV. W zestawie znajduje się przezroczysta, półmatowa folia, która chroni grafikę przed refleksami świetlnymi.

  Ramka posiada dwa rodzaje otworów do zamontowania na ścianach. Dodatkowo wykonany z tworzywa spód umożliwia jej montaż za pomocą taśmy dwustronnie klejącej (taśma nie jest załączona do ramki).

  Wewnątrz ramy znajdują się prowadnice, które ułatwiają pozycjonowanie grafiki.

  Ceny gotowych ramek OWZ


  Podane ceny są cenami netto

Zamówienie można dokonać z poziomu strony internetowej

lub e-mail: madruk@madruk.eu