Ołówki reklamowe

Ołówki reklamowe oraz stolarskie to produkty profesjonalnie wykonane,  wydajne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu  każdej powierzchni biurowej czy warsztatu. Grawerowanie laserowe pozwala uczynić z tego prostego gadżetu szybki i skuteczny nośnik reklamy, bowiem użytkowanie ołówków jest niezwykle popularne wśród wszelkich zawodów technicznych czy u standardowych przedsiębiorców.

 W naszej ofercie znajdziecie  Państwo również ołówki  automatyczne ułatwiające zarządzanie dokumentacją oraz ekskluzywne ołówki metalowe. W większości z nich znajduje się efektywna, niebrudząca gumka, dlatego potraktuj ołówki jako niezwykle praktyczny upominek. Jeszcze nie było osoby niezadowolonej z jego otrzymania.

olowek_1

Ołówek reklamowy z gumką wykonany z nielakierowanego, surowego drewna to produkt dla Klientów, którzy stawiają na ekologiczne towary i ochronę środowiska naturalnego. Ołówek z gumką to prostota i klasyka w jednym.
Znakowanie wykonujemy laserowo co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. Ponadto, umieszczona na nasadzie gumka, podkreśla funkcjonalny aspekt tego wyrobu. To z pewnością doskonała alternatywa dla wszystkich plastykowych, automatycznych ołówków.

Koszt wykonania: 95 zł netto za 100 szt, termin realizacji 1-3 dni roboczych

olowek_2

Ołówek stolarski wykonany jest z drewna w kolorze czerwonym to produkt, który znaleźć musi się w każdym warsztacie lub też pracowni projektowej. Naturalność połączona jest tu z funkcjonalnością, zaś dzięki dużej powierzchni do znakowania, to gadżet, który będzie wyjątkowo dobrze eksponował każdy nadruk.
Znakowanie wykonujemy laserowo co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd . Ponadto, to narzędzie, które sprawi, że Twoja firma przestanie być anonimowa, Ty zaś dostarczysz swoim kontrahentom przydatny upominek. Ciekawy design i grafit o twardości HB tworzy wyjątkowy gadżet reklamowy i jednocześnie ekologiczny nośnik piśmienniczy.

Koszt wykonania: 120 zł netto za 100 szt, termin realizacji 1-3 dni roboczych