FOTOTAPETY

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, fototapety drukujemy na wielkoformatowych drukarkach firmy EPSON Sure Color stosując tylko oryginalne tusze UltraChrome XD firmy Epson. To najwyższa dostępną na rynku jakość wydruków, które są zawsze tak samo precyzyjne. Tusz pigmentowy UltraChrome XD jest odporny na wodę i rozmazywanie, zapewnia żywe kolory, niezbędne przy drukowaniu wysokiej jakości fotografii, obrazów.

Fototapety drukujemy na oryginalnych tuszach pigmentowych Firmy Epson, które nie zawierają szkodliwego dla zdrowia cykloheksanolu, ani metali ciężkich dzięki temu możemy z czystym sumieniem polecać nasze fototapety do pomieszczeń jadalnych, pokoi dzieci itp

Drukujemy fototapety, na takich podłożach jak:

 1. Tecco WP170 Wallpaper to prawdziwa tapeta do zadruku w technologii pigmentowej. Idealnie sprawdzi się wg domu w biurze lub klubie. Pozwoli stworzyć unikatowy wystrój wnętrza w najwyższej jakości druku. Materiał stworzony na bazie włókniny w druku pigmentowym pozbawiony jest szkodliwego oddziaływania na otoczenie, oraz praktycznie bezzapachowy. Druk w tej technologii wykorzystywane jest w produkcji obrazów i fotografii archiwalnych. Oznacza to, że nie jest ona agresywna chemicznie. Ta technologia gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne i jakość zadruku porównywalną z galeryjnymi reprodukcjami fotografii.
  Montaż tapety odbywa się za pomocą klejów do tapet flizelinowych, czyli do tapet z włókniny syntetycznej. Klej nakłada się na ścianę, nie na pasek wydruku. Dość gruba i plastyczna struktura tapety pozwala na maskowanie drobnych nierówności podłoża. Tecco wallpaper jest wysoce odporny na wilgoć oraz nie grozi my pękanie. Jest to najlepsze jakościowo i jedyne naprawdę  obojętne dla zdrowia rozwiązanie w druku indywidualizowanych tapet.
  Technologia druku – Druk pigmentowy
  Cena: 110 zł/m2
  netto
 2. ArtFleece FR 230g – Specjalnie powleczona flizelina o gładkiej strukturze. Atest palności B1. W pełni ekologiczne podłoże drukarskie.
  Do montażu tapety na ścianie wymagane użycie kleju do tapet flizelinowych.
  Technologia druku – Druk UV
  Cena: 124 zł/m2
  netto